O nas

Sprzedaż aut z Europy (opłaconych i przygotowanych do rejestracji, a także świeżo zarejestrowanych i nie eksploatowanych po Polsce), pomoc drogowa 24h (płatna i bezpłatna), auto pielęgnacja (myjnia parowa ekologiczna, pranie tapicerek różnego rodzaju, polerowanie, woskowanie, czyszczenie, dezynfekowanie), obsługa szkód, wyjazdy po auta, polisy ubezpieczeniowe, kreyty, leasingi, skup pojazdów, wulkanizacja 24hm serwis auto klimatyzacji.

Samochody z Europy - bezpośredni importer. Posiadamy na sprzedaż auta u nas na palcu w Strzelinie - świeżo zarejestrowane i nie eksploatowane po Polskich drogach a także przygotowane kompleksowo do rejestracji, opłacone (akcyza), po tłumaczeniach dokumentów, pierwszych przeglądach - rejestracja to koszt 256 zł i jesteś pierwszym właścicielem/właścicielką w kraju! Na każde auto wystawiamy fakturę vat marża! (nabywca zwolniony z opłaty skarbowej 2%). 

Samochody pod zamówienie - sprowadzamy auta pod zamówienie, szybkie terminy realizacji, mamy dostęp do wielku aukcji Europejskich i wielu ofert osób prywatnych oraz tzw. auto-hausów. Szukasz sprawnego auta? Zapraszamy

Wyjazdy z Klientami po kupno samochodu / samochodów do Niemiec. Pomoc w wyszukaniu auta, tłumaczenie rozmów, pomoc w sprawdzeniu stanu mechanicznego i wizualnego kupowanego pojazdu, załatwienie formalności w Niemczech i Polsce po sprowadzeniu - formalności celno-skarbowe, tłumaczenia, pierwszy przegląd techniczny, rejestracja, itp. KOMPLEKSOWO! Bez stresu, szybko. Jeden dzień od sprowadzenia auta do kraju, go rejestrujesz i jeździsz! 

Pomoc drogowa 24h! PŁATNA I BEZPŁATNA, płatna najtaniej w regionie! Usługi bezpłatne jak masz kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy, holujemy Twoje auto za darmo we wskazane miejsce w Polsce i całej Europie, otrzymujesz od ręki auto zastępcze, które potem sami od Ciebie odbieramy! Masz pytania, zadzwoń tel 535 06 06 06.
Transport samochodów osobowych, dostawczych, van, suv, terenowych (4x4, 4x2) 
Transport busów małych i wielkich (8-10 paletowych także) 
Holujemy bez problemu pojazdy z zablokowanymi 4 kołami (każda laweta wyposażona jest w 4 rolki transportowe)
Transport maszyn, ciągniczków, palet, drewna, przyczep, traktorów, kamperów, domków holenderskich i wielu innych... 
Więcej informacji w zakładce "pomoc drogowa 24h"

Wulkanizacja 24h - naprawa, wymiana, sprzedaż opon nowych i używanych

Serwis klimatyzacji samochodowych - uzupełnianie czynnika, naprawa układów, sprzedaż części

Skup samochodów i innych pojazdów na terenie Niemiec i Austrii (interesują nas samochody osobowe, dostawcze, przyczepki, motocykle, motorowery, skutery, kosiarki i ciągniczki ogrodowe, kosiarki spalinowe - w każdym stanie. Sprawne, nie sprawne, uszkodzone, zameldowane i wymeldowane, z ważny i nie ważnym TUV, kompletne i zdekompletowane. Dojazd i wycena na terenie Niemiec i Austrii GRATIS! 

Obsługa szkód komunikacyjnych i innych - z polis OC, AC, NW, osobowych. Skupujemy kosztorysy! 

Polisy OC / AC / NW / na życie i inne (roczne oraz miesięczne OC)

Auto pielęgnacja - myjnia parowa & pranie tapicerek - informacje znajdą Państwo w zakładce "auto pielęgnacja"

Kredyty / leasingi - nie tylko samochodowe, inne także (kilka banków do wyboru, załatwiamy szybko formalności)
(c)2021 X-AUTO, All Rights Reserved
Liczba odwiedzin: 33703