O nas

Sprzedaż aut z Europy (opłaconych i przygotowanych do rejestracji, a także świeżo zarejestrowanych i nie eksploatowanych po Polsce), pomoc drogowa 24h (płatna i bezpłatna), auto pielęgnacja (myjnia parowa ekologiczna, pranie tapicerek różnego rodzaju, polerowanie, woskowanie, czyszczenie, dezynfekowanie), obsługa szkód, wyjazdy po auta, polisy ubezpieczeniowe, kreyty, leasingi, skup pojazdów, wulkanizacja 24hm serwis auto klimatyzacji.

Samochody z Europy - bezpośredni importer. Posiadamy na sprzedaż auta u nas na palcu w Strzelinie - świeżo zarejestrowane i nie eksploatowane po Polskich drogach a także przygotowane kompleksowo do rejestracji, opłacone (akcyza), po tłumaczeniach dokumentów, pierwszych przeglądach - rejestracja to koszt 256 zł i jesteś pierwszym właścicielem/właścicielką w kraju! Na każde auto wystawiamy fakturę vat marża! (nabywca zwolniony z opłaty skarbowej 2%). 

Samochody pod zamówienie - sprowadzamy auta pod zamówienie, szybkie terminy realizacji, mamy dostęp do wielku aukcji Europejskich i wielu ofert osób prywatnych oraz tzw. auto-hausów. Szukasz sprawnego auta? Zapraszamy

Wyjazdy z Klientami po kupno samochodu / samochodów do Niemiec. Pomoc w wyszukaniu auta, tłumaczenie rozmów, pomoc w sprawdzeniu stanu mechanicznego i wizualnego kupowanego pojazdu, załatwienie formalności w Niemczech i Polsce po sprowadzeniu - formalności celno-skarbowe, tłumaczenia, pierwszy przegląd techniczny, rejestracja, itp. KOMPLEKSOWO! Bez stresu, szybko. Jeden dzień od sprowadzenia auta do kraju, go rejestrujesz i jeździsz! 

Pomoc drogowa 24h! PŁATNA I BEZPŁATNA, płatna najtaniej w regionie! Usługi bezpłatne jak masz kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy, holujemy Twoje auto za darmo we wskazane miejsce w Polsce i całej Europie, otrzymujesz od ręki auto zastępcze, które potem sami od Ciebie odbieramy! Masz pytania, zadzwoń tel 535 06 06 06.
Transport samochodów od 1 do 3 na raz 
Transport busów małych i wielkich (8-10 paletowych także) 
Transport maszyn, ciągniczków, palet, drewna, przyczep, traktorów, kamperów, domków holenderskich i wielu innych... 
Więcej informacji w zakładce "pomoc drogowa 24h"

Wulkanizacja 24h - naprawa, wymiana, sprzedaż opon nowych i używanych

Serwis klimatyzacji samochodowych - uzupełnianie czynnika, naprawa układów, sprzedaż części

Skup samochodów i innych pojazdów na terenie Niemiec i Austrii (interesują nas samochody osobowe, dostawcze, przyczepki, motocykle, motorowery, skutery, kosiarki i ciągniczki ogrodowe, kosiarki spalinowe - w każdym stanie. Sprawne, nie sprawne, uszkodzone, zameldowane i wymeldowane, z ważny i nie ważnym TUV, kompletne i zdekompletowane. Dojazd i wycena na terenie Niemiec i Austrii GRATIS! 

Obsługa szkód komunikacyjnych i innych - z polis OC, AC, NW, osobowych. Skupujemy kosztorysy! 

Polisy OC / AC / NW / na życie i inne (roczne oraz miesięczne OC)

Auto pielęgnacja - myjnia parowa & pranie tapicerek - informacje znajdą Państwo w zakładce "auto pielęgnacja"

Kredyty / leasingi - nie tylko samochodowe, inne także (kilka banków do wyboru, załatwiamy szybko formalności)
(c)2021 X-AUTO, All Rights Reserved
Liczba odwiedzin: 27531