O nas

Sprzedaż aut z Europy (opłaconych i przygotowanych do rejestracji, a także świeżo zarejestrowanych i nie eksploatowanych po Polsce), pomoc drogowa 24h (płatna i bezpłatna), auto pielęgnacja (myjnia parowa ekologiczna, pranie tapicerek różnego rodzaju, polerowanie, woskowanie, czyszczenie, dezynfekowanie), obsługa szkód, wyjazdy po auta, polisy ubezpieczeniowe, kreyty, leasingi, skup pojazdów, wulkanizacja 24h, serwis auto klimatyzacji, wynajem mobilnego telebimu

Samochody z Europy - bezpośredni importer. Posiadamy na sprzedaż auta u nas na palcu w Strzelinie - świeżo zarejestrowane i nie eksploatowane po Polskich drogach a także przygotowane kompleksowo do rejestracji, opłacone (akcyza), po tłumaczeniach dokumentów, pierwszych przeglądach - rejestracja to koszt 256 zł i jesteś pierwszym właścicielem/właścicielką w kraju! Na każde auto wystawiamy fakturę vat marża! (nabywca zwolniony z opłaty skarbowej 2%). 

Samochody pod zamówienie - sprowadzamy auta pod zamówienie, szybkie terminy realizacji, mamy dostęp do wielku aukcji Europejskich i wielu ofert osób prywatnych oraz tzw. auto-hausów. Szukasz sprawnego auta? Zapraszamy

Wyjazdy z Klientami po kupno samochodu / samochodów do Niemiec. Pomoc w wyszukaniu auta, tłumaczenie rozmów, pomoc w sprawdzeniu stanu mechanicznego i wizualnego kupowanego pojazdu, załatwienie formalności w Niemczech i Polsce po sprowadzeniu - formalności celno-skarbowe, tłumaczenia, pierwszy przegląd techniczny, rejestracja, itp. KOMPLEKSOWO! Bez stresu, szybko. Jeden dzień od sprowadzenia auta do kraju, go rejestrujesz i jeździsz! 

Pomoc drogowa 24h! PŁATNA I BEZPŁATNA, płatna najtaniej w regionie! Usługi bezpłatne jak masz kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy, holujemy Twoje auto za darmo we wskazane miejsce w Polsce i całej Europie, otrzymujesz od ręki auto zastępcze, które potem sami od Ciebie odbieramy! Masz pytania, zadzwoń tel 535 06 06 06.
Transport samochodów osobowych, dostawczych, van, suv, terenowych (4x4, 4x2) 
Transport busów małych i wielkich (8-10 paletowych także) 
Holujemy bez problemu pojazdy z zablokowanymi 4 kołami (każda laweta wyposażona jest w 4 rolki transportowe)
Transport maszyn, ciągniczków, palet, drewna, przyczep, traktorów, kamperów, domków holenderskich i wielu innych... 
Więcej informacji w zakładce "pomoc drogowa 24h"

Wulkanizacja 24h - naprawa, wymiana, sprzedaż opon nowych i używanych

Serwis klimatyzacji samochodowych - uzupełnianie czynnika, naprawa układów, sprzedaż części, sprawdzanie szczelności azotem i profesjonalnym detektorem

Skup samochodów i innych pojazdów na terenie Niemiec i Austrii (interesują nas samochody osobowe, dostawcze, przyczepki, motocykle, motorowery, skutery, kosiarki i ciągniczki ogrodowe, kosiarki spalinowe - w każdym stanie. Sprawne, nie sprawne, uszkodzone, zameldowane i wymeldowane, z ważny i nie ważnym TUV, kompletne i zdekompletowane. Dojazd i wycena na terenie Niemiec i Austrii GRATIS! 

Obsługa szkód komunikacyjnych i innych - z polis OC, AC, NW, osobowych.

Mobilny ekran LED - telebim. Wynajmujmy wielki mobilny ekran led na godziny, dni, miesiące z obsługą lub bez 2w1 obraz + dźwięk, działamy podczas jazdy lub postoju! Ekran zamontowany jest na kultowym samochodzie dostawczym VW T4 z silnikiem benzynowym, nie dymiący diesel! Pojazd został przez nas odrestaurowany w całości, nietypowo go polakierowaliśmy, w realu prezentuje się pięknie, jest czysty i zadbany. Ekran LED z diodą P12 który zamontowaliśmy na aucie, cechuje się wysoką jakością świecenia oraz wysoką jakością obrazu w każdych warunkach pogodowych. Ekran ma wielkość 3,2m x 2m. Dodatkowo z tyłu pojazdu można zamieścić banner z wydrukiem o tej samej wielkości co ekran. Z zamontowanych megafonów można śmiało emitować spoty dźwiękowe reklamowe, przemówienia, informacje i inne. Zasilanie ekranu z sieci zapewnionej przez wynajmującego lub z zamontowanego na stałe agregatu prądotwórczego, ekologiczego z normą emisji spalin EURO 5 (benzyna/gaz). Mobilny telebim to świetny nośniki obrazu. Wielki format zapewnia widoczność w każdych warunkach pogodowych (słońce, deszcz, mgła, śnieg). Wyjątkowo wysoka jasność świecenia gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Oferujemy telebim typu out-door wraz z szeregiem akcesoriów, przystosowanych do pracy w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Efekty graficzne czy clipy zwiększają ich atrakcyjność. Emisja spotów reklamowych, informacji, promocji, wydarzeń na żywo, ogłoszeń i wielu innych wizualnych oraz wizualnych z dźwiękiem. Możemy reklamować Ciebie i Twój biznes podczas jazdy! Extra efekt rzucający się w oczy, dodatkowo możemy emitować spot reklamowy wizualny oraz wizualny połączony z dźwiękiem (megafony, nagłośnienie), co dodatkowo zwraca na siebie uwagę. Nasz rzucający się w oczy mobilny ekran LED, idealnie się sprawdzi na Twojej imprezie firmowej, evencie, koncercie, pokazie, zlocie, spocie, promocji, targach, zawodach, przy emisji wydarzeń sportowych i artystycznych na żywo oraz innych imprezach. W świetnej cenie! Zapraszamy.

Polisy OC / AC / NW / na życie i inne (roczne oraz miesięczne OC)

Auto pielęgnacja - myjnia parowa & pranie tapicerek - informacje znajdą Państwo w zakładce "auto pielęgnacja"

Kredyty / leasingi - nie tylko samochodowe, inne także (kilka banków do wyboru, załatwiamy szybko formalności)
(c)2022 X-AUTO, All Rights Reserved
Liczba odwiedzin: 41723