Pomoc drogowa 24h Strzelin, Polska, Europa

Usługi płatne i bezpłatne pomocy drogowej 24h!
Jesteśmy firmą z wieloletnimi tradycjami, od wielu lat na rynku, zaufało nam już wielu Klientów prywatnych i firmowych. U nas szybkość działania, bezpieczeństwo, terminowość, profesjonalizm są najważniejsze! Tak więc jak szukasz profesjonalnej obsługi, to się nie zastanawiaj, pisz lub dzwoń, wezwij jedną z naszych pomocy drogowych kiedy tylko Ci będzie potrzebna! Dzwoniąc pod nr tel. +48 535 06 06 06 lub wzywając nas on-line klikając przycisk "wezwij nas on-line - kliknij". Jak wezwiesz jedną z naszych lawet on-line, od razu otrzymamy Twoją lokalizację GPS i będziemy mogli szybko dojechać do Ciebie i szybko Ci pomóc.

Pracujemy 24 godziny na dobę, przez okrągły rok! Świątek, piątek i niedziela :) 

Nie zdzieramy z ludzi! Usługi płatne mamy w najlepszych cenach w regionie! 

U każdego naszego kierowcy zapłacisz wygodnie kartą / telefonem / blik / szybkim przelewem / gotówką na drodze! 

Na każdą usługę otrzymasz paragon lub fakturę VAT!

Pomożemy Ci między innymi w: 
 - wyciąganie z rowu / pobocza / barier / błota / śniegu / dróg gruntowych i innych / itp. 
 - transport / holowanie pojazdów po kolizjach, wypadkach i awariach
 - transport / holowanie niesprawnych, uszkodzonych pojazdów, przyczep i maszyn 
 - holujemy pojazdy z zablokowanymi 4 kołami (każda laweta wyposażona jest w 4 rolki transportowe)
 - awaryjne otwieranie aut 
 - dowozimy paliwo 
 - odpalanie awaryjne aut przy wyładowanym akumulatorze 
 - wymiana koła / kół 
 - diagnostyka komputerowa na drodze 
 - wulkanizacja 24h
 - drobne naprawy na drodze lub przewóz pojazdu do zaprzyjaźnionego mechanika, który ma warsztat czynny od rana do nocy 

Holujemy małe i wielkie auta osobowe, vany, terenowe (4x4, 4x2), suvy, busy (plandeki, kontenery, izotermy, blaszaki, także 8-10 paletowe, z windą lub bez), maszyny, palety, skutery, motocykle, quady, buggy i wiele innych jakie tylko da się załadować na lawety... Ciężarówki, ciągniki siodłowe, naczepy holują dla nas zaprzyjaźnione firmy z którymi mamy umowy na terenie całej Polski. 

UWAGA! DARMOWA POMOC DROGOWA Z OC SPRAWCY 24h! BEZ ŚCIEMY! BEZ PROBLEMÓW! SZYBKO! BEZPŁATNIE! Tylko u nas przewieziemy / z holujemy / przetransportujemy Twoje auto (osobowe, suv, terenowe, bus, van, kamper, przyczepę, itp., a także ciężarówkę, naczepę, ciągnik siodłowy, autobus) na terenie Polski i Unii Europejskiej po kolizji czy wypadku BEZPŁATNIE! 
Oferta dotyczy zdarzenia z OC SPRAWCY! Więc jak masz kolizje, wypadek nie ze swojej winy, a innego uczestnika drogi? DZWOŃ DO NAS OD RAZU, 24 GODZINY NA DOBĘ! PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ! PRZEZ CAŁY ROK! Dodatkowo podstawimy Ci także od ręki AUTO ZASTĘPCZE - bezpłatnie (tej samej klasy co Twoje lub wyższej)! Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności z ubezpieczalnią sprawcy kolizji czy wypadku, jak tylko zechcesz (Polską czy zagraniczną). 
Zapewniamy także BEZPŁATNY parking strzeżony Twojego pojazdu do czasu oględzin przez rzeczoznawcę lub transport pojazdu pod Twój dom, firmę, wskazany przez Ciebie warsztat. Załatwimy jak tylko zechcesz naprawę w zaprzyjaźnionym warsztacie blacharskim, lakierniczym, mechanicznym lub przewieziemy pojazd do Twojego warsztatu. 
Za nic nie płacisz! Niemożliwe? A jednak! Zero haczyków! Zero stresu! Zero zapisów małym druczkiem! Działamy bardzo szybko i w pełni profesjonalnie. Zaufało nam już wielu klientów, zaufaj nam i Ty. 

Sieć laweciarzy - pomocy drogowych w Polsce i Europie! Drodzy Państwo mamy także umowy z naszymi partnerami na terenie Polski i Europy, którzy świadczą takie same usługi jak nasza firma. Nie straszne nam holowania z najdalszych zakątków Polski i całej Europy! Jesteśmy w stanie pomóc Państwu bardzo szybko! 

Karta stałego Klienta! Otrzymasz od razu przy pierwszym spotkaniu z nami, z kartą przy kolejnych usługach płatnych otrzymasz stały rabat 10% na usługi płatne! Z kartą także wiele innych usług po obniżonych cenach a także darmowe usługi! Z kartą także liczne promocje! 

Zapraszamy
(c)2022 X-AUTO, All Rights Reserved
Liczba odwiedzin: 45762