Mobilny telebim LED

ReklamoWóz - telebim LED - wielki ekran - reklama wizualna i dźwiękowa, 2w1!

NOWOCZESNA REKLAMA WIZUALNA I DŹWIĘKOWA "ReklamoWóz" mobilny telebim LED - mocno rzucający się w oczy, skuteczna mobilna reklama wizualna oraz dźwiękowa 2w1 (posiada nagłośnienie - megafony)! 

Do wykorzystania w czasie jazdy lub postoju! Z zasilaniem z sieci jak i z zamontowanych agregatów prądotwórczych (ekologicznych, bifuel - pracujących na gaz lub benzynę bezołowiową) oraz zastępczy diesel! Przyczepki reklamowe to przeżytek, REKLAMUJ SIĘ NOWOCZEŚNIE, SKUTECZNIE I PROFESJONALNIE NA WIELKIM EKRANIE LED FULL KOLOR! 

Idealna reklama dla Ciebie i Twojej firmy przemieszczana i ustawiana gdzie tylko zechcesz lub reklamowanie podczas jazdy. Trafienie do wielu ludzi każdego dnia! Proszę pamiętać że dobra reklama to połowa sukcesu :) Telebim to świetne nośniki obrazu do stosowania w przestrzeniach otwartych. Wielki format zapewnia widoczność w każdych warunkach pogodowych (słońce, deszcz, mgła, śnieg). Wyjątkowo wysoka jasność świecenia gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Oferujemy telebim typu out-door wraz z szeregiem akcesoriów, przystosowanych do pracy w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Efekty graficzne czy clipy zwiększają ich atrakcyjność. 

Emisja spotów reklamowych, informacji, promocji, wydarzeń na żywo, ogłoszeń i wielu innych wizualnych oraz wizualnych z dźwiękiem. 

Ustawimy mobilny telebim tam gdzie tylko wskażesz, telebim zamontowany jest na samochodzie dostawczym. 

Nie ma prądu we wskazanej przez Ciebie lokalizacji gdzie ma stać telebim? To dla nas nie problem, posiadamy agregaty prądotwórcze zamontowane w pojeździe na stałe. Także, możemy reklamować Ciebie i Twój biznes podczas jazdy! 

Extra efekt rzucający się w oczy, dodatkowo możemy emitować spot reklamowy wizualny oraz wizualny połączony z dźwiękiem (megafony, nagłośnienie), co dodatkowo zwraca na siebie uwagę. Nasz rzucający się w oczy mobilny ekran LED, idealnie się sprawdzi na Twojej imprezie firmowej, evencie, koncercie, pokazie, promocji, zawodach, emisji wydarzeń sportowych i artystycznych na żywo oraz innych imprezach. W świetnej cenie! Zapraszamy. Wynajem nie jest wcale drogi! Dostosowujemy ofertę pod każdego Klienta indywidualnie. 

Zadzwoń lub napisz już teraz, nie trać czasu! tel./sms/whatsapp 535 06 06 06 , mail: reklamowozy@gmail.com 

Zaglądaj koniecznie na naszą stronę internetową, tam znajdziesz informacje o aktualnych promocjach, rabatach, zniżkach www.reklamowoz.pl 

Do Państwa dyspozycji posiadamy wielki mobilny ekrany LED, zamontowany na samochodzie dostawczym Opel Movano o wielkości obrazu około 10 mkw., działający podczas jazdy lub postoju, obraz i dźwięk. Dolna krawędź ekranu znajduje się na wysokości 1m od ziemi. Na tym pojeździe można dodatkowo zainstalować reklam z tyłu ekranu wydrukowana na siatce mesch. 

Mają Państwo pytania? Prosimy dzwonić lub pisać, chętnie odpowiemy. 

Odwiedź nas także na: 
facebook'u: http://www.facebook.com/xauto24h 
instagramie: reklamowoz 
twiterze: reklamoW 
youtube: https://www.youtube.com/channel/UCJd-lz9Hkdp0q0fWXBoQHiw 

Zapraszamy od rana do nocy, 7 dni w tygodniu! 
Na każdą usługę wystawiamy paragon lub fakturę VAT! 
Płatności szybkim przelewem, gotówką, blik, kartą, telefonem (także u Klienta, kierowca ma przy sobie terminal).
(c)2020 X-AUTO, All Rights Reserved
Liczba odwiedzin: 3147