O nas

OFERUJEMY szeroką gamę pojazdów głównie z Niemiec, ale także z Holandii, Belgii, Austrii oraz Włoch. jeśli więc szukasz używanego samochodu osobowego, suv-a czy furgonetki, na pewno mamy coś, co ci się spodoba. oferowane przez nas samochody są z rzeczywistym przebiegiem kilometrów, w większości od osób prywatnych. naszą reputację opieramy na uczciwości, niezawodności, dobrej jakości i doskonałej obsłudze. odwiedź nasz auto handel lub zadzwoń (napisz po przez whatsapp) i przekonaj się, co możemy Ci zaoferować.

NASI POMOCNI I UCZYNNI PRACOWNICY zawsze chętnie pomogą ci znaleźć dokładnie to, czego szukasz. zadzwoń już dziś! w związku z bardzo szybko zmieniającą się ofertą nie zamieszczamy oferty na naszej stronie, zapraszamy do kontaktu mailowego, whatsaap, sms lub telefonicznego celem zapoznania się z aktualną ofertą. mamy na sprzedaż auta już opłacone do rejestracji jak i takie które stoją za granicą.

WYJAZDY Z KLIENTEM PO AUTA DO NIEMIEC - zapewniamy pełną profesjonalną obsługę w zakresie załatwienia wszelkich formalności w niemczech (sprawdzenie, kupno, transport nasz lub załatwienie tablic zjazdowych i powrót na kołach). jak i w polsce (opłaty i formalności celno-skarbowe, tłumaczenia, przeglądy, rejestracja). wcześniej znajdujemy interesujące cie auto/auta. żeby nie jechać w tzw. ciemno. posiadamy dużą bazę aut od osób prywatnych, zaprzyjaźnionych auto handli oraz warsztatów - mechaników.

AUTA POD ZAMÓWIENIE - zleć nam wszystko od A do Z! Znajdziemy dla Ciebie samochód lub inny pojazd, sprawdzimy, przywieziemy do Polski, załatwimy wszystkie formalności celno-skarbowe, tłumaczenia, przegląd, rejestrację...

ZAPRASZAMY AUTO HANDLE DO WSPÓŁPRACY (HURT) - atrakcyjne ceny sprzedaży hurtowej, posiadamy bardzo szeroką ofertę aut w tzw. pakietach. auta od osób prywatnych w większości, ale także z zaprzyjaźnionych auto handlii, warsztatów.

TRANSPORT - zapewniamy transport zakupionego auta / aut do Polski we wskazane miejsce (1-3 aut na raz lub lohrą 1-9 aut na raz). Transportujemy także samochody z Polski do Niemiec, Francji, Austrii, Włoch, Belgii, Holandii, Szwajcarii.

POMOC DROGOWA 24H! Dolny Śląsk, Polska, Europa - platna i darmowa!

LAKIERNICTWO - lakierujemy całe auta jak i pojedyńcze elementy, tanio, szybko i profesjonalnie!

BLACHARSTWO SAMOCHODOWE - drobne naprawy po otarciach, stłuczkach, ale także naprawy po wypadkach.

MECHANIKA SAMOCHODOWA I DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA - naprawy główne i bieżące, diagnostyka komputerowa Twojego auta u nas na miejscu, jak i na drodze, a także u Klienta w domu.

SERWIS MOTO - naprawiamy i sprzedajemy cześci do skuterów, motocyklii, quadów, buggy, motorowerów. Serwisujemy także pojazdy z marketów i innych salonów - naprawy gwaranycjne i po gwarancyjne, tuning.

KREDYTY - oferujemy kredytowanie sprzedawanych przez nas samochodów jak i również samochodów z poza naszej oferty. Pożyczki pod zastaw pojazdu Klienta.

UBEZPIECZENIA OC - oferujemy miesięczne polisy OC oraz polisy OC / AC / NW / ASSISTANSE roczne z terminem płatności, płatne w jednej lub dwóch ratach, na samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe - zarejestrowane i nie zarejestrowane w Polsce.

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE z języka Niemieckiego - dokumentów samochodowych i nie tylko, szybko i w dobrej cenie.

AUTOREJESTROWANIE, FORMALNOŚCI CELNO-SKARBOWE - oferujemy przygotowanie twojego auta kompleksowo do rejestracji, jak i rejestrację. załatwiamy sprawy w urzędzie celnym, z rzeczoznawcą samochodowym, w wydziałach komunikacji, tłumaczenia przysięgłe, pierwszy przegląd techniczny w kraju.

KOSMETYKA SAMOCHODOWA - sprzątanie, polerowanie mechaniczne, woskowanie, pranie tapicerki.

MOBILNA REKLAMA LED - wynajmujemy mobilną reklamę LED - telebim, zamontowany na samochodzie dostawczym. To nowoczesna i skuteczna forma reklamy Twojej firmy, zapraszamy. 10 mkw. full kolor telebimu ustawianego we wskazane miejsce przez Klienta, z zasilaniem z sieci lub naszego zamontowanego na stałe agregatu prądotwórczego. Połączenie wizualnej reklamy z dźwiękiem to idealnie rozwiązanie do reklamowania Twojej firmy, więcej na stronie http://reklamowóz.pl - kliknij na link.

Płatności kartą - u nas w biurze a także u kierowcy na drodze.

Paragon lub faktura VAT - od ręki w biurze a także kierowca wystawia na drodze.

 

Znajdziesz nas także na facebook, twitter, instagram. Zapraszamy

Facebook - kliknij

Instagram - kliknij

Twitter - kliknij

Znalezione obrazy dla zapytania facebook instagram twitter